Dokumendid
Rentnik peab olema vähemalt 18a. vana ja omama kehtivat juhiluba. Kontrolli oma juhiloa kentivust siit.  Mitte Eesti Vabariigi kodanikel on nõutav kahe dokumendi olemasolu.

Rendiauto väljastus ja tagastus
Tasuta rendiautode väljastus ja tagastus toimub meie kontoris, Tulika põik 6/1, sissekäik Tulika põiktänavast.
Lahtioleku ajad:
E-R 09:00-18:00 (Kliendi soovi korral on võimalik väljastus ka alates kella 8:30. (Lisatasu ei rakendata)
L-P oleme avatud vastavalt broneeringutele. Rendisoovi korral palume 30 minutit ette helistada.

Tööajal väljaspool kontorit väljastus ja tagastus toimub eelneval kokkuleppel, lisatasu eest, 25  EUR/kord. Väljaspool tööaega  sõiduki üleandmine/vastuvõtmine Kliendi asukohas 30 EUR/kord.

Väljaspool tööaega väljastus kontorist 25-50 EUR/kord (sõltuvalt kellaajast).

Broneeringu kinnitamine
Broneeringu vormistamisel saadetakse automaatselt Teie e-mailile sisestatud tellimus.
Broneering on kinnitatud, kui sellele on saadud kinnitus rendifirma esindaja poolt e-maili või telefoni teel. Kui tellimus on esitatud vähem kui 24h enne rendiperioodi algust, palume kontakteeruda meie klienditeenindusega, et saaksime kinnitada valitud auto saadavust väljatoodud perioodil.

Rendileandjal on õigus muuta vajadusel ka peale broneeringu kinnitamist sõidukit. Võimalusel antakse kliendile sarnane sõiduk. Juhul, kui klient loobub selle rentimisest, siis Rentnikul ei tekki kohustust tasuda leppetrahvi broneeringu tühistamise eest.

Rendileandjal on õigus keelduda sõiduki rentimisest.

Maksmine
Renditasu maksmine toimub kogu perioodi eest lepingu sõlmimise hetkel. Broneerimise korral on Rendileandjal õigus nõuda ettemaksu kuni 50% kogu rendihinnast, mida broneeringu tühistamisel ei tagastata!
Rendipäeva pikkus on 24 tundi. Kui rendi algus- ja lõppkellaaeg erinevad üle 4 tunni, lisandub ühe rendipäeva maksumus.

Tagatisraha
Auto rentimiseks on vajalik sõltuvalt autost kas deebet- või krediitkaardi olemasolu, millelt broneeritakse 150-200€. Rendileandja jätab endale õiguse küsida erandjuhul ka tavapärasest suuremat tagatisraha. Tagatisraha kasutatakse võimalike tulevaste kahjude või arvelduste katteks ning tagastatakse või tasaarveldatake rendiperioodi lõppedes.

Auto seisukord
Rendiauto antakse Rentnikule üle üldjuhul täis kütusepaagiga, pestuna ja tehniliselt korras seisus.
Auto tagastamisel peab kütusepaak olema täis, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
Auto tagastamisel auto välipesu ja salongi kuivpuhastus (tolmuimejaga) kuulub rendihinna sisse. Erandiks on vaid väga määrdunud autod, mis vajavad suurpuhastust. Salongi keemilise pesu maksumus on 80-200 EUR.

Kindlustused
Rentniku omavastutus avarii korral on 320-2000 eur.
Superkasko korral on Rentniku omavastutus 150 EUR, (lisatasu 5-10eur/päev, sõltuvalt päevade arvust).
Extra Superkasko korral on Rentniku vastutus 0 EUR (lisatasu 10- 20eur/päev, sõltuvalt päevade arvust).

Läbisõidupiirang
Kõikidele sõidukitele kehtib läbisõidupiirang kui ei ole kokku lepitud teisiti.
Läbisõidu piirang rendiperioodil 1-5 päeva kuni 200km/ päeva kohta. Läbisõidu piirang rendiperioodil 5-10 päeva 170 km/päeva kohta. Läbisõidu piirang rendiperioodil 10-20 päeva 150 km/päeva kohta. Läbisõidu piirang rendiperioodil 20-30 päeva 100 km/päeva kohta kuid mitte rohkem kui 2000 km.  Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,05-0,1 eur/km, sõltuvalt rendiautost

Kasutuspiirkond
Sõidukiga väljumine Eesti Vabariigi riigipiirist on ilma rendileandja kirjaliku loata keelatud. Meie nõusolekul võib meie autodega sõita kõikidesse Euroopa riikidesse s.h Venemaale, Valgevenesse, Ukrainasse jne. Kui kasutuspiirkonnaks on SRÜ riigid, peab Rentnik arvestama täiendava lisatasuga ja dokumentide vormistamisele kuluva ajaga. Rendifirma ei vastuta piiriületusel tekkivate probleemide eest.

Muu
Sõiduki tehnilise rikke korral ei kuulu meie poolt kandmisele reisi katkemise kulud (hotellide broneeringud, reisi jätkamise / koju tagasi tuleku kulud jne). Kui tehniline rike ei ole Kliendi hooletusest põhjustatud, siis auto koju tagasi toomise kulud jäävad meie kanda. Kindlasti soovitame teha reisikindlustuse, mis katab reisi katkemise või teise rendiauto rentimise kulud, sellisel juhul korvab reisi võimaliku katkemise kulud Teie kindlustusandja.

Sõiduki rentimisel kehtivad Rentnikule käesolevad tingimused ja rendilepingu üldtingimused.

Autorendi täpsed üldtingimused leiate siit.